Pořadatelé pražského týdnu módy osm dní před jeho začátkem oznámili na sociální síti zrušení. Vzhledem k aktuální situaci ve světě související s šířením nového typu koronaviru a zrušeným letům z Itálie se organizátor pražského týdne módy Mercedes-Benz Prague Fashion Week rozhodl přesunout nadcházející edici z březnového termínu na druhou polovinu května.

„Cítíme potřebu zachovat se v tuto chvíli zodpovědně a nechceme nikoho z našich hostů, spolupracovníků ani nikoho z celého produkčního týmu MBPFW uvést do situace zvýšeného zdravotního rizika. Současně počítáme s účastí mnoha zahraničních hostů ze světových metropolí módy včetně Milána, kteří vzhledem k opatření Bezpečnostní rady státu nebudou moci v březnu přiletět. Naším cílem je zachovat kompletní původní program. Místo konání – klášter sv. Gabriela, je potvrzeno a zůstává beze změn,“ říká Lukáš Loskot, CEO Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.

Vstupenky zakoupené v předprodeji a pozvánky z březnové edice budou platit na nové květnové termíny. Přesný termín konání bude potvrzen v nadcházejících dnech.

VIDEO: Pražský týden módy: Daniela Pešková předvedla trendy jara 2020!

Video
Video se připravuje ...

Pražský týden módy: Daniela Pešková předvedla trendy jara 2020! Adam Balažovič/ BPŽ

Fotogalerie
30 fotografií