Před tři čtvrtě rokem se radoval z návratu ztracené dcery domů. „Je to skvělý, že je zase v Česku. Tím, že už nestuduje, tak se hodně věnuje Sébovi. Má víc času, tak s ním může být hodně. Prostě jsme všichni spokojení, že jsme jako rodina zase spolu,“ radoval se král diskoték a respektoval i fakt, že si Klára nenašla po dvou letech pořádnou práci, která by ji bavila.

Už tehdy ale Michal David Blesku řekl: „Snad to nějakou chvíli vydrží…“ A teď hitmaker bez okolků přiznal, že Sebík o mámu zase zřejmě brzy přijde. „Nechce tady dělat. Oxford nestudovala pro nic za nic! Naopak potřebuje ho zúročit, tak teď samozřejmě řeší, kde bude pracovat. Má různé možnosti. V Londýně, Dubaji, Abú Zabí a tak,“ vysvětlil a už po jejím návratu přesně nevěděl, co dělá a čím se bude živit.

„Vystudovala všechno v angličtině a tady neuplatní to, co umí. Nejen z hlediska platu, ale i kvůli čemu to tam studovala, tady na to není bohužel vůbec platforma. Jsem na ni pyšný, ale je to těžké najít to uplatnění,“ uzavřel. Davidová za otcovy peníze studovala pět let na prestižních univerzitách v Itálii, USA i Velké Británii. Táta ji zastal i v péči o syna Sebastiana a bude v tom muset pokračovat i nadále. „Ne, určitě nepojede s ní. Sebík se tu učí, má tu kamarády, chodí do školy, to určitě nebude možný,“ dodal.

Klářino těhotenství bylo neplánované, tatínek ještě studoval v Mnichově a k dítěti se nehlásil. Jelikož hitmakerovi zemřela dcerka Míša na rakovinu, rodina brala narození Sebíka jako požehnání.

VIDEO: Šedesátiny Michala Davida: Jak je oslaví a proč nebude Diskopříběh 3?

Video
délka: 22:33.16

Šedesátiny Michala Davida: Jak je oslaví a proč nebude Diskopříběh 3? Petr Macek, Lukáš Červený

Fotogalerie
64 fotografií