Dominika překvapila veřejnost tím, že svolala tiskovou konferenci, ovšem následně se psychicky zhroutila a musela si vzít v práci volno. „Udělalo se mi zle! Zhroutila jsem se z toho, co tu předváděl Timo,“ tvrdila pro Aha! Gottova nejstarší dcera o manželovi.

Ten ještě předtím, než pláchl na Kostariku, začal si dělat nároky na peníze po zesnulém tchánovi. „Podle finského práva vlastním padesát procent všeho, co vlastní nebo co dostala od Karla Gotta. Také je odpovědná za padesát procent mých dluhů ve Finsku,“ vysvětloval bývalý kytarista finské metalové kapely Stratovarius.

Dominika, na kterou šly z jeho řečí mdloby, se za něj omlouvala i vdově Ivaně Gottové (44). „Strašně se mi ulevilo, když jsem viděla, že konečně odletěl. Nezvala jsem ho do Česka a nechtěla jsem ho tu. Vůbec nechci myslet na to, že by se opět měl vrátit,“ doplnila Gottová, která se chce soustředit na nový začátek.

Také proto se ze všech trápení rychle vykřesala a vypravila se do společnosti, aby si užila trochu zábavy. Objevila na se totiž na 60. narozeninách producenta Gabriela Grilottiho.

„Znal se s mým tatínkem a opět jsem si s ním oživila italštinu. Moc ráda jsem mu přišla pogratulovat ke kulatinám, protože jsem měla volno a potřebovala jsem přijít na jiné myšlenky,“ prozradila blondýnka, které to na párty v centru Prahy moc slušelo. Není divu, když předtím navštívila kadeřníka i vizážistu.

VIDEO: Gottová na narozeninách tátova kamaráda: Žiju ze dne na den

Video
délka: 02:42.32

Gottová na narozeninách tátova kamaráda: Žiju ze dne na den. David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
127 fotografií