V době, kdy si většina žen nechává poprsí pomocí silikonu zvětšit, se Kateřina Marie Fialová rozhodla prsa zmenšit.

Velká prsa mě velmi trápí již od mých třinácti let. Dokonce byla období, kdy jsem se kvůli jejich velikosti přímo nenáviděla. Vždy jsem měla pocit, že nejprve šla moje prsa a až pak jsem vešla já. Kromě estetického hlediska mě ale trápily i zdravotní potíže, jako jsou například bolesti zad,“ svěřila se herečka.

A právě tyto důvody ji vedly k tomu, že se rozhodla pro operativní zákrok a svěřila se do rukou plastického chirurga MUDr. Romana Kufy, který jí prsa nejen zmenšil, ale zároveň i vymodeloval: „Kateřina měla prsa na svou konstituci opravdu velká a samozřejmě kvůli tíze i pokleslá. V pohybu, který ji z části živí, jsou velká prsa skutečně limitujícím faktorem, a to jak z estetického, tak zdravotního hlediska – velká prsa způsobují bolesti zad, krční páteře, ale i hlavy a může docházet i k podráždění kůže pod prsy. Modelace prsou je de facto jediným řešením problému – velká a pokleslá prsa jinak nezmenšíte a nezvednete.

Ze zákroku jsem opravdu nadšená. Nemám žádné bolesti, mohu se lépe pohybovat, a dokonce někdy chodím i bez podprsenky. Což jsem si dříve vůbec nemohla dovolit,“ říká s úsměvem Kateřina a dodává: „Konečně se cítím jako pořádná ženská a nestydím se nikde svléknout. Hlavně v divadle, kdy bylo náročné se dostat třeba jen do kostýmů.“

Z nových prsou je nadšený i její snoubenec Libor Matouš. „Přítel samozřejmě námitky nemá, je spokojený a hlavně je rád, že nemám žádné bolesti a ničím se netrápím. To ostatní, co si myslí a jak reagoval a stále reaguje, je jen naše tajemství, ale vše v pozitivním duchu,“ říká se smíchem jedna z účastnic show Tvoje tvář má známý hlas.

VIDEO: Kráska z Tváře a Ordinace Fialová: Po smrti rodičů našla cestu k sestře!

Video
délka: 05:01.12

Kráska z Tváře a Ordinace Fialová: Po smrti rodičů našla cestu k sestře! Markéta Reinischová

Fotogalerie
25 fotografií