„Seděl jsem doma, koukal na zprávy a byla v nich spousta negace, reportáže o rasismu, homofobii a podobně, jeden kluk kvůli posměchu za to, jaký je, spáchal sebevraždu… Přišlo mi důležitý na to upozornit, proto jsem napsal písničku o lásce a o tom, že nezáleží na tom, jakou máte barvu pleti nebo očí, důležitý je, jací jste,“ prozradil hudebník s tím, že text je celý z jeho hlavy.

O hudbu se postaral Honza Gajdoš, který stojí za řadou Tomových předešlých hitů. Sám mladý hudebník je přitom zdatný skladatel. „Je to vlastně všechno, co dělám každý den, když přijdu ze školy. Komponuji si u klavíru, když mě to přestane bavit, vezmi si elektrickou kytaru, pak akustickou. Mám takové malé domácí studio. Je to věc, která mě nejvíc naplňuje,“ říká Tom Sean. „Chystám na podzim nové album, kde budou tak půl na půl mé vlastní věci a věci dalších autorů,“ dodává.

VIDEO: Podívejte se na klip

Video
délka: 02:59.75

Tom Sean vydal valentýnský klip: Láskou proti rasismu Youtube.cz

Není bez zajímavosti, že muzikant, jemuž se říká český Justin Bieber, vydává nový singl ve stejný den jako Justin své album. Pro Toma ale práce nekončí. „Na jaře budu točit ještě tři klipy. O holkách, o pubertě a tak. Já si tu svou totiž užívám,“ směje se. A jak vůbec oslaví Valentýna on? „Jsem šťastný, ale jestli mám holku, neřeknu. V každém případě tomu, s kým ho slavím, posílám pusu,“ říká tajemně.

VIDEO: Tom Sean má valentýnský klip: Proti čemu jím bojuje?

Video
délka: 03:19.12

Tom Sean má valentýnský klip: Proti čemu jím bojuje? Petr Macek, Jan Jedlička

Fotogalerie
18 fotografií