„Přestože se směju jako měsíc na hnoji, tak nemám úplně dobrou náladičku, jsem prostě rozvrzaná jako starý housle,“ postěžovala si při pondělku Alice na svém profilu u usměvavého selfie s tím, že v noci nemohla spát, nejspíš proto, že zahájila menší detox těla, který zahrnuje i absenci alkoholu, na který byla zvyklá v neškodné dvoudecové podobě skleničky vína.

„Pak další věc, která mi chybí, je slunce. A co mi přebývá je pět kilo (asi svalů). No a další věc, která mě trošku trápí (se*e), je to, že mám asi nějakou hormonální závadu, občas to mívám. A to znamená, že vypadám i se cítím jak nafukovací balon, nejsou mi ani natahovací punčocháče a všechno mě bolí,“ svěřila se herečka se zdravotním problémem, který jí bez počasí, na nějž byla zvyklá na dovolené na kanárském Tenerife, rozhodně na lepším psychickém rozpoložení nepřidá.

Teď navíc zvažuje, jestli by své zdraví neměla raději řešit odborně. „Tak úplně nevím, jestli mám jet k doktůrkovi na odběry, aby zjistil, co mi chybí nebo naopak přebývá, a nebo jestli to mám zkusit rozběhat. No, jdu to rozmyslet a dám vědět. Krásný nenafouknutý den!“ dodala Bendová, že zvažuje návštěvu lékaře, který na základě rozboru krve zjistí, jestli představitelku filmových nymfomanek trápí „jen“ u žen vcelku častá hormonální nerovnováha, nebo je za tím něco víc.

VIDEO: Alice Bendová zhubla osm kilo! Dieta a kilometrové túry jí pomohly ke štíhlosti.

Video
délka: 03:32.40

Alice Bendová zhubla osm kilo! Dieta a kilometrové túry jí pomohly ke štíhlosti. Markéta Reinischová

Fotogalerie
63 fotografií