28. únor 2020
Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

České sexbomby 45+ se vystavily na dovolených: Tyhle baby nejsou »báby«, ale bohyně!

/
 • Sexbomby
  17. ledna 2020 ● 05:15

  Záda by jim ochotně namazali i mladíci, kterým by mohly dělat matky. Kateřina Brožová (51), Daniela Peštová (49) a spol. už nejsou mladice, jejich křivky věkem ale neutrpěly. Jsou sexy jako nikdy předtím!

 • 1.

  Alice Bendová (46): NEJkritičtější

  Alice Bendová
  Alice Bendová
  Autor: J. Tůma, H. Pokorná

  Často naříká, že by potřebovala shodit, a před časem dokonce tvrdila, že váží jako malé slůně! „Když mi není svetr a táhne mě, tak to mi fakt vadí. Pět šest kilo bych potřebovala nutně sundat. Běhám, ale tím se fakt nehubne,“ opakuje sexbomba.

  Alice hodně chodí a dopuje se výživovými drinky. Vzhledem k tomu, že značný kus roku tráví v bikinách na ostrově Tenerife, kde si koupila apartmán, chce se zkrátka cítit dobře. Často tam navštěvuje i nudapláže.

  Fotogalerie
  224 fotografií

 • 2.

  Simona Krainová (46): NEJvyběhanější

  Křest diáře Simony Krainové
  Křest diáře Simony Krainové
  Autor: Profimedia

  I když o sobě říká, že je velká gurmánka, rozhodně nejí všechno, co jí přijde pod ruku. Záležet si nicméně dává hlavně v posilovně. „Pětkrát týdně běh – na páse tak 8,5 km a venku i deset. Pětkrát týdně šest minut plank (prkno), dvacet minut posilování a teď přidám pilates. V jídle jsem omezila pouze pečivo a sladké,“ tvrdí blondýnka s tím, že jednou týdně si dopřává, na co má chuť. Stejně jako Dara spalování denně nastartuje teplou vodou s citronem.

  Fotogalerie
  224 fotografií

 • 3.

  Dara Rolins (47): NEJpřísnější

  Sexy zpěvačka Dara Rolins je novou tváří luxusního klenotnictví.
  Sexy zpěvačka Dara Rolins je novou tváří luxusního klenotnictví.
  Autor: Klenoty Aurum

  Málokdo se může pochlubit křivkami jako Dara. Nejen, že má tělo tvrdě vydřené, ale ještě je na sebe přísná. Kromě toho, že má tři trenéry a nutriční poradkyni, totiž ze svého jídelníčku vyřadila řadu potravin. Tabu je pečivo či sladkosti. Jen v omezené míře si pak dopřává přílohy, zelenou má jen rýže a sladké brambory. Naopak základem jejího jídelníčku jsou ryby, hovězí maso, vývary a další bílkoviny. Své tělo teď nechává hnědnout na Bali v Indonésii.

  Fotogalerie
  224 fotografií

 • 4.

  Daniela Peštová (49): NEJmlsnější

  Daniela Peštová
  Daniela Peštová
  Autor: Instagram.com

  Štíhlé nohy a ploché břicho. Rok před padesátkou má manželka zpěváka Paľa Habery (57) postavu skoro stejnou, jako když chodila po světových molech. Trojnásobná máma je přitom vášnivou kuchařkou a rozhodně své tělo nestresuje drastickým odříkáním. „Myslím, že v mém věku to už není dělané pro to, abych se trápila dietami nebo jedla tak, abych byla štíhlá,“ tvrdí Daniela s tím, že sází hlavně na hodně pohybu, který ji baví.

  Fotogalerie
  224 fotografií

 • 5.

  Kateřina Brožová (51): NEJrozlítanější

  Kateřina Brožová
  Kateřina Brožová
  Autor: Martin Hykl

  Už roky si drží pořád stejnou figuru. Nemá to ale zadarmo. „Geny určitě hrají velkou roli, dřina to je někdy taky. Asi je to způsobem života, který vedu. Pořád je nějaká práce, jsem v jednom kole, jsem v letu. Jde to samo. Ale občas cvičím, je potřeba na to trochu dbát,“ netají se hvězda primáckého seriálu Modrý kód. Do role starostky Dariny Růžičkové teď naskočí krásně opálená – bronz právě chytá na Maledivách. Kdo ji maže olejem, zatím tutlá.

  Fotogalerie
  224 fotografií

  VIDEO: Simona Krainová: Nechápu, že jsou moji synové ze stejného vrhu

  Video
  délka: 02:43.57

  Simona Krainová: Nechápu, že jsou moji synové ze stejného vrhu Adam Balažovič/BPŽ

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 35

starypes: Nevím, nevím, ale ty ojetiny by přes STK určitě nepřešly.

(17. 01. 2020 19:48)

starypes:

(17. 01. 2020 19:45)

mandat: Vzdyt to jejich udrzovani stoji dost penez, jsou min. 3 x do roka na klinice a nchaji se komplet upravit.To by jste meli chvalit jejich lekare a kliniky.

(17. 01. 2020 17:36)

leona07: Jediná paní Brožová stojí za zmínku. Je to dáma, může kdykoli a s kýmkoli komunikovat. Proto si může dovolit movité partnery. Dokáže reprezentovat nejen vizáží, ale také inteligencí. Přitom dokáže pracovat i myslet. To je devíza lidičky. Co by asi dělala s buranem, že? Zato paní Bendová, nebo Krainová, to jsou perly...
Obě primitivní, Krainová i sprostá a vulgární. Paní Peštová s Darou Rolins jsou také jinde než tyto dvě uvedené.

(17. 01. 2020 16:32)

tomik007: SEXUALNI BOMBY na prechodu

(17. 01. 2020 15:48)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy