V době, kdy se seznámili, byla Jana Plodková brunetou a Filip Žilka mladíkem s rozcuchem na hlavě. Dnes je herečka na blond a na svém partnerovi miluje jeho šediny.

Deváté výročí vztahu oslavili na druhém konci světa, v Asii, kde poznávají tamní krásy přírody. A Jana zašla až tak daleko, že si v pralese dopřála skutečnou lahůdku. „Červ, co chutná jako slanina, do té doby, než mi došlo, že jím červa,“ pochlubila se na sociální síti éterická kráska.

S Filipem už procestovali hodně zemí, kde především poznávají místa mimo turistické trasy. „Když s Filipem sdílíme společné zážitky, je to pro mě nejvíc. V poslední době jsme se takto ocitli ve výběhu s vlky a čekali, plný strachu, adrenalinu, nadšení, až k nám přijdou a dají najevo, že tam můžeme být s nimi. Když jsme vylezli, nebyli jsme schopný slova, a přesto jsme věděli, co ten druhý prožíval,“ řekla pro iDnes.cz Plodková.

Nejčastější otázkou pro oba je, kdy bude svatba a dítě. „Mám to takhle: co má přijít, přijde, co nemá, to nepřijde. Velmi si přeji děti, byla bych šťastná. Což zase neznamená, že momentálně jsem bez dětí nešťastná. Jen nechci věci dělat nepřirozeně,“ tvrdí herečka.

VIDEO: Jana Plodková na premiéře se zraněným přítelem! Kdo mu rozbil čelo? 

Video
délka: 01:48.48
Video se připravuje ...

Jana Plodková na premiéře se zraněným přítelem! Kdo mu rozbil čelo? Pavlína Horáková, Aleš Brunclík

Fotogalerie
31 fotografií