Poslední den v roce se Nikol Štíbrová, na sociálních sítích oblíbená mimo jiné pro svůj ostrovtip a veselé příspěvky s rozkošným synem Máťou, svým sledujícím přiznala ke vskutku zvláštnímu úrazu.

„Mám bebíčko, no. Víš, co tam mám napsáno, Máťo, v té lékařské zprávě? Přisedla si ruku, levou! To může jenom máma, pohmoždit si ruku přisednutím,“ svěřila se na instagramu s kuriózní nehodou Nikol, vysmívající se sama své vlastní nešikovnosti. Konec roku si ale přesto užila ve společnosti své kamarádky a poté i pana neznámého, kterého dosud veřejnosti neodhalila.

Jak ale Nikol díky fanouškům brzy zjistila, ohledně nepříliš uvěřitelných a nešikovných zranění v tom rozhodně není sama. „Mně se to stalo taky. Ve zprávě jsem měla: vykloubila si palec při vytahování ručníku zpodzadku. Bohužel, já to měla i se sádrou. Jsme šikovné! Tak ať je ten rok 2020 ještě šikovnější!“ napsala nejmenovaná žena, aby Nikol v nesnadných chvílích podpořila.

„Doktoři jsou evidentně experti na psaní důvodů. Já měla zánět šlach na ruce a měla jsem napsaný: tancuje u tyče a pak hrabe trávu... Tak hlavně hodně zdraví do nového roku,“ svěřila se další s nevšední historkou z lékařského prostředí.

VIDEO: Rozvedená Nikol Štíbrová: Přes svátky se o syna podělí s ex!

Video
délka: 02:35.84

Rozvedená Nikol Štíbrová: Přes svátky se o syna podělí s ex! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
33 fotografií