Jelikož ani vztah s otcem druhého dítěte Hanychové nevyšel, na konec roku si místo přiťuknutí skleničkami sektu a polibku s manželem tak maximálně bouchne rychlé špunty s dětmi Kryšpínem a Miou. Právě s nimi totiž Agáta tráví letošního Silvestra.

„Tak hurá. Předposlední den roku 2019… Hodnotit ho nebudu, jsem šťastná, že jsme všichni zdraví,“ dala Agáta jasně najevo svůj postoj. Z něj lze celkem snadno odtušit, že zatímco s její tělesnou schránkou je vše v pořádku, šrámy na duši dvojnásobná máma letos utrpěla.

A tak se podle příběhů, které vkládá na instagram, Hanychová poctivě věnuje lyžování, stavění sněhuláků a péči o děti. Byť to není tak dlouho, kdy sama zveřejnila líbačku s novým partnerem, podle všeho jí společnost v Orlických horách nedělá. 

To Jakub Prachař má o něco romantičtější program. Herec sice není zdaleka tak sdílný jako jeho stále ještě manželka a sociální sítě využívá téměř striktně k propagaci práce. Přesto se ale lze dovtípit, jak Prachařův konec roku vypadá. Na instagramu Prachařovy aktuální partnerky Denisy Dvořákové jsou fotky, podle nichž Silvestr tráví na horách - pravděpodobně ve společnosti Libora Boučka (39) a jeho manželky Gábiny (27), kteří se chlubili zase krátkými videozáběry ze stejného místa.

VIDEO: Agáta Prachařová: O Vánocích miluji mužskou věrnost a nesnáším prstové ponožky od mámy

Video
délka: 01:45.60

Agáta Prachařová: O Vánocích miluji mužskou věrnost a nesnáším prstové ponožky od mámy. Adam Balažovič/BPŽ

Fotogalerie
44 fotografií