I když Agáta Prachařová avizovala, že 23. prosince k ní domů dorazí oba tatínci jejích dětí Kryšpína a Mii, tak se to nakonec neuskutečnilo. "Po vzájemné domluvě jsme to zrušili. Konečně byl Štědrý večer u nás doma, kde se sešla celá moje rodina. Bylo to pohodové, klidné a poprvé jsem celé menu vařila já," svěřila se Blesku Agáta, která se pochlubila nejenom fotkou stromečku s dárky, ale i z kuchyně, kde smažila řízky. S novým přítelem Zdeňkem Turkem se uvidí mezi vánočními svátky, protože i ten byl se svou rodinou. 

Stále ještě manžel modelky Jakub Prachař večeřel rovněž u své rodiny. Jeho sestra Mariana se pochlubila fotkou od stolu. V čele sedí babička, na jedné straně maminka Dana Batulková s Jakubem a proti ní přítel Dany Ondřej Zajíc a ona. 

"Člověk na to čeká celej rok a už je to zase za námi. My chtěli letos stihnout Půlnoční a zase nám to nevyšlo, protože jsme rozbalovali až do rána. Ne proto, že bysme měli šíleně dárků, ale protože jsme prostě zpomalený a užíváme si to. A já to miluju! O počtu snězených jednohubek a chlebíčků u stromečku se radši vyjadřovat nebudu...," okomentovala rodinný snímek Mariana. 

Přítelkyně Kuby Prachaře, topmodelka Denisa Dvořáková byla rovněž u rodiny a na sociální síť zveřejnila fotku sebe se svým psem u stromečku. "Šťastné vánoce," napsala stroze kráska. 

VIDEO: Jak bude Jakub Prachař trávit Vánoce? Ironický vzkaz Agátě!

Video
délka: 04:10.52

Jak bude Jakub Prachař trávit Vánoce? Ironický vzkaz Agátě! Kateřina Štíchová

Fotogalerie
140 fotografií