Lucie má za sebou nejen rozpad manželství s hokejistou Tomášem Plekancem (37) a s tím související návrat z Kanady do Česka, ale také bezpočet divadelních i filmových rolí a úspěchy sklízí i na poli pěveckém.

Není proto divu, že by byla vynikající alternací pro roli Jane v muzikálu Tarzan. Představitelka této role Korolová oznámila těhotenství, a tak již na liánách dlouho létat nemůže...

I když Vondráčková popírá, že by její návštěva představení souvisela s možnou rolí, vedle představitele Tarzana Petera Pechy (30) jen celá zářila a na první pohled by tvořili dokonalý pár. Alespoň na divadelních prknech, protože Pecha se letos v létě šťastně oženil s dlouholetou partnerkou a kolegyní Kateřinou Sedlákovou (29).

Zhlédnout představení prý Lucie přišla hlavně kvůli pozitivním reakcím kritiků a sama s nimi mohla jen souhlasit. „Tarzan je zážitek. Moc ráda jsem se potkala s divadelními kolegy a jejich výkony byly naprosto dechberoucí. Tohle krásné představení můžu jen doporučit. Je skvělé pro celé rodiny s dětmi,“ uvedla Vondráčková. Zda se jí muzikálová produkce natolik líbila, že by se stala její součástí, je zatím ve hvězdách.

Začátkem prosince nastal Ivaně Korolové čtvrtý měsíc těhotenství. Kouzelný dáreček tak pod stromeček nadělila svému manželovi, bubeníkovi Jiřímu Veselému. „Zatím mám takový plán, že bych se od září do divadla ráda vrátila. A už v létě nás čekají koncerty s kapelou,“ prozradila herečka. 

VIDEO: Velký návrat? Vondráčková promluvila o životě po rozvodu s Plekancem!

Video
délka: 02:09.60

Velký návrat? Vondráčková promluvila o životě po rozvodu s Plekancem! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
53 fotografií