Zlatý kroužek s diamantem si na svůj štíhlý prstík ovšem nenavlékla slavná česká youtuberka Dominika Myslivcová, samozvaná módní ikona, která se s gustem stylizuje do slavné panenky s blond vlasy a nekonečně dlouhýma nohama.

Na svatbu se ale těší její mladší sestra Natálie (21), která je vzdor svému nízkému věku již dvojnásobnou maminkou. V listopadu loňského roku se jí totiž narodila dvojčátka Markus a Matias (1).

Nyní se rozhodla svázat svůj život se životem svého partnera Marka. „I said YES,“ napsala na instagram nastávající paní Mikulenková anglickou větičku, která v překladu znamená „řekla jsem ANO“, a připojila snímek, na němž sotva popadá dojetím dech a přitom hrdě pózuje s blyštivým snubním prstenem na ruce. Krásnější dáreček si snad pod stromečkem přát ani nemohla! Gratulacemi se to pod tímto snímkem jenom hemží a mezi těmi, kteří tuhle novinku ocenili svým „lajkem“, se objevila například i moderátorka Sandra Pospíšilová (33). Ta vstoupila do sňatku manželského letos v létě, a stejně jako mladičká Natálie, i ona v té době už byla maminkou malé Emily (2). Pověstné „čauky mňauky“ od Natáliiny sestry se však (zatím) pod touhle nádhernou zprávou dosud neobjevilo…

VIDEO: Dominika Myslivcová ve Varech: Byla bych skvělá prezidentka!

Video
délka: 03:50.40

Dominika Myslivcová ve Varech: Byla bych skvělá prezidentka! Martin Balcar, Aleš Brunclík

Fotogalerie
32 fotografií