Video
délka: 40:18
Video patří k placenému obsahu Blesku
Vybrat předplatné

Dominika Gottová otevřeně v Blesku: Vím, že jsem tátu zklamala! David Turek, Aleš Brunclík

Ze zoufalství neví, co dělá! Dominika od Tima na konci listopadu odešla a vrátila se z Finska do rodného Česka, protože psychicky nemocný muzikant nebyl schopný uživit rodinu, extrémně se zadlužil, neplatil nájem za domek, v němž žili, a hlavně podváděl Gottovou s mexickou metalovou zpěvačkou Claudií Pearlovou (24).

Od té doby Timo pouští do světa bludy o životě s nejstarší dcerou Karla Gotta. Tvrdí např., že v létě kvůli nedostatku peněz chodili jíst jídlo po bezdomovcích. Ze stejného důvodu, aby měli co jíst, pak údajně prodal Toyotu Auris, kterou jim Karel koupil, v přepočtu jen za 18 tisíc korun.

Změnila číslo

Kvůli nesmyslům, které Timo střílí do médií, si Dominika v týdnu změnila telefonní číslo. „Manželovi jsem ho nedala! Požádala jsem ho před zrušením starého kontaktu, aby přestal zveřejňovat lživé informace, jinak se mu už neozvu! A on? Místo aby se kál, pokračuje ve svých vyjádřeních dál,“ řekla nám včera Dominika.

Rozvodové papíry už jsem podepsal a jsme tedy definitivně rozvedení. Miluji ji, ale nemůžu ji nutit, aby se mnou byla,“ sdělil Timo serveru express.cz. „Je to naprostý nesmysl! Rozvodové papíry řeším já, takže je Timo mohl těžko podepsat. Až budou hotové, tak mu je sama pošlu,“ řekla včera Nedělnímu Aha! Slavíkova nejstarší dcera.