Natáčení bylo příjemné, protože jsme měli kliku na počasí. Nenávidím zimu a jsem ráda, že nebylo mrazivé období,“ svěřila nám své pocity z natáčení filmu Špindl 2 herečka, která zároveň na úterní premiéře prozradila, že kvůli averzi k zimě velmi zvažovala, jestli do natáčení vůbec jít. „Nejdřív mě nabídka na filmování kvůli zimě odradila, ale pak jsem si řekla, že nemůžu být takový srab a že se musím trochu hecnout. Taky jsem byla na horách po 15 letech.“

Hanka zároveň zmínila i svou nelásku k zimním sportům. „Vůbec nelyžuju. Pamatuji si, jak jsem v dětství vždycky mrzla na lanovce a ačkoliv oba moji rodiče závodili na lyžích, tak jsem si i přesto vydupala, že lyžování ne. Už řadu let se tomu úspěšně vyhýbám, ale byla jsem při natáčení překvapená, jak to v tom Špindlu vypadá. Takhle jako musím říct, že jsem byla velmi pozitivně překvapená, že člověk nemusí mít jenom šusťáky, ve kterých klepe kosu, ale že se dělá i dobrý zimní oblečení. Navíc jsme měli vážně krásné počasí,“ prozradila Hana Vagnerová, kterou příjemné natáčecí prostředí trochu zviklalo, ale do zimy se ještě prozatím nehrne.

Ve snímku se diváci mají na co těšit. Objeví se v něm i modelka Andrea Verešová (39) nebo zápasník Karlos Terminátor Vémola (34).

VIDEO: Ve Špindlu 2 hraje i poražený Terminátor Vémola: Komu přebral holky?

Video
délka: 00:20.98

Ve Špindlu 2 hraje i poražený Terminátor Vémola: Komu přebral holky? Bohemia Motion Pictures

Fotogalerie
42 fotografií