Rozvedená zpěvačka Lucie Vondráčková, kterou měli Češi na začátku listopadu možnost vidět na Primě v jejím nejnovějším filmu Dokonalý polibek (The Perfect Kiss), nyní opět překvapuje. „Nejsem sama a nejdůležitější pro mě jsou moji kluci. Takže budu ve vztazích ještě opatrnější než dřív,“ prohlásila plavovláska v rozhovoru pro magazín Exkluziv, a notně tím zmátla své fanoušky. Mnozí okamžitě začali spekulovat, že se v jejím životě objevil nový muž, po jehož boku konečně nalezne štěstí.

A aby toho nebylo málo, tak záhy poté, co se nechala slyšet, že už nepatří mezi „singles“, se na sociálních sítích objevilo její selfie s pohledným zpěvákem Juliánem Záhorovským. Ten navíc snímek, na kterém se oba dva velice šťastně usmívají, doplnil slovy „umřu s tebou“. Vypadalo to téměř jako nějaké vyznání! Stejnou fotku ovšem sdílela i sama pěnice, která byla o mnoho konkrétnější: Za stejná slova totiž doplnila hashtagy „music video“ a „nová písnička“. Všechny, co zajásali nad novým párem v českém šoubyznysu, tak okamžitě velice zklamala. Místo milostného vzplanutí k sympaťákovi, jenž se v roce 2004 umístil v pěvecké soutěži Česko hledá SuperStar na krásném šestém místě, šlo o nastínění jejich vzájemné spolupráce. Umřu s tebou je tak „pouze“ název jejich společného duetu. 

Uvozovky ve slově „pouze“ jsou na místě, podle všeho totiž mnohé dámy nezapomněly na svůj hudební idol a nemohou se už teď dočkat jejich nejnovějšího hitu. „Můj ‚crush‘ před 15 lety,“ tetelí se blahem. „Jak já ho milovala!“ dodávají další. Snad se jim jeho pěvecký výkon bude líbit stejně jako v době, kdy se poprvé objevil na televizních obrazovkách!

VIDEO: Velký návrat? Vondráčková promluvila o životě po rozvodu s Plekancem!
Video
délka: 02:09.60
Video se připravuje ...

Velký návrat? Vondráčková promluvila o životě po rozvodu s Plekancem! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
70 fotografií