Herečka spíše inklinovala ke svému otci, architektu Janu Bočanovi (†73). Přestože s matkou nikdy neměla dobré vztahy, po rozvodu rodičů s ní Mahulena zůstala bydlet v obrovském nedodělaném domě, který musely následně prodat. „Já jsem žila chvíli s mámou v Dejvicích, ale hádaly jsme se strašně, tak mě před maturitou vyhodila. No a já jsem šla!“ vzpomíná Bočanová. „Pak jsem jí hodila do schránky maturitní výzo se samými jedničkami,“ prozradila pobaveně Mahulena.

Umřela jí v ruce

Ke své matce nemohla dlouho najít cestu. Zlom nastal, až když onemocněla rakovinou prsu. „Ona se tak strašně bála doktorů, nechtěla chodit na kontroly, a když přišla, bylo už pozdě,“ svěřila se Bočanová. Chvilku to sice vypadalo s matčiným zdravím nadějně, pak to vzalo rychlý spád. „Jela jsem tenkrát pro mamču do nemocnice a ani mi nedošlo, proč ji vlastně pouštějí. A vlastně po cestě domů mi umřela v ruce,“ popsala Mahulena. Ještě dnes se při vzpomínce neubrání slzám. „Strašně mi chybí. Za dost věcí bych se jí dnes ráda omluvila, ale už není šance,“ přiznala Mahulena ve své včerejší 13. komnatě na ČT1.

Zůstala sama

Matka podlehla zákeřné nemoci krátce před hereččinou první svatbou s Martinem Svobodou (49). Milovaný tatínek ji opustil krátce poté, co se rozešla s druhým manželem Viktorem Mrázem (55). „Najednou jsem neměla nikoho. A ten pocit, že budete na celé planetě sám, byl hrozný,“ dodala Bočanová, která je dnes sama matkou osmnáctileté dcery Márinky.

VIDEO: Mahulena Bočanová sekla s alkoholem! Moje zhuntované tělo si chce odpočinout

Video
délka: 01:29.11

Mahulena Bočanová sekla s alkoholem! Moje zhuntované tělo si chce odpočinout. Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
31 fotografií