Karel Janeček je známý svým svobodomyslným přístupem ke vztahům. Ani manželství s tuniskou Francouzkou Mariem nebylo zrovna tradiční. Manželé si dopřávali volnost a oběma jim to tak alespoň navenek vyhovovalo. Jejich vztah ale poměrně brzy skončil v troskách a manželé už po dvou letech žili v odloučení.

V roce 2017 tak začala bitva o syna, Janeček se ho nehodlal vzdát a chtěl ho i nadále pravidelně vídat. Mariem se tomu snažila zabránit stůj co stůj, zřejmě i za pomoci falešných obvinění. Francouzka například tvrdila, že Janeček před synem užívá drogy a vystavuje ho nebezpečným situacím.

Soud však těmto tvrzením neuvěřil. „Ano, je to pravda, soud jednoznačně rozhodl v můj prospěch. Mám z toho obrovskou radost,“ potvrdil Janeček informaci serveru eXtra.cz. Podle zdroje webu Mariem žádala, aby se miliardář s Yanisem mohl vídat jen v přítomnosti její tuniské chůvy.

Janeček měl navíc platit veškeré náklady spojené s chůvou, včetně jejího platu. Restriktivní opatření soud smetl ze stolu jako nedůvodná. „Soud samozřejmě řekl, že jsem naprosto v pořádku a nic nebrání tomu, abych se s Yanisem vídal jako každý jiný otec,“ sdělil šťastný miliardář eXtra.cz.

Fotogalerie
23 fotografií