Snímek, na němž je vidět, jak má zpěvák nepěkně „vymalovaný" obličej, zveřejnil na sociální síti. „Bojoval jsem s tím teroristou, jako kdyby mi šlo o život. Při posledním kopanci, který jsem mu dal, jsem uslyšel ránu a pak jsem se probudil. U nohou naší postele,“ vysvětloval a vše sváděl na podivný živý sen.

Jenže jeho fanoušci o něj měli strach a zdálo se jim, že jeho zranění vypadá spíše jako důsledek nějaké hospodské rvačky či pádu na roh stolu. Všem spekulacím teď sám Janda ještě nahrál, když si z celé záležitosti udělal legraci dalším příspěvkem.

„No dobře. Když jinak nedáte. Nebyl to špatný sen. Zlobil jsem," smál se na instagramu u fotky, na které mu jeho mladší choť hrozí pěstí a pro jistotu i pánvičkou. „Jsem rád, že má moje žena Ali takový smysl pro humor. Krásný večer," dodal frontman Olympicu a pobavil tím opět řadu svých příznivců. Každému bylo hned jasné, že je to jen vtípek a u nich doma je tak vše v pořádku.

Ostatně poměrně akčními nočními můrami se Janda chlubil i v minulosti. „V některých snech se mi dokonce zdá o tom, jak Alici biju!“ přiznal v roce 2017 a také vyprávěl, jak ji jednou dokonce ze spaní kousl do ruky, jelikož se mu zdálo o útoku zombie. Alice tak dokonce v té době zvažovala oddělené lože, či dokonce stěhování do jiné ložnice. Jak to tak vypadá, asi to s rockerem nemá zrovna jednoduché...

VIDEO: Petr Janda na pohřbu textaře Poštulky: Drsná hádka před smrtí!

Video
délka: 02:49.84

Petr Janda na pohřbu textaře Poštulky: Drsná hádka před smrtí! Hana Höschlová, Jan Jedlička

Fotogalerie
27 fotografií