I když celý národ Karla Gotta miloval a obdivoval, tak stále je jen hrstka těch, kteří měli to štěstí, že se s Mistrem osobně potkali a prohodili s ním pár slov.

„Na jaře jsme s maminkou byly v jedné restauraci na obědě a najednou tam přišel Karel Gott s přáteli. Celou dobu jsem se odhodlávala, abych šla k němu a poprosila ho o společnou fotku. Nakonec jsem tam šla a on mi řekl: ‚Věděl jsem, že přijdete a rád se s Vámi vyfotím‘,“ zavzpomínala na jediné setkání se Slavíkem modelka Karolína Mališová.

Miss ČR z roku 2009 Aneta Vignerová (31) měla to štěstí, že Karel zpíval na finálovém večeru, kde získala korunku krásy, a pak společně strávili nějaký čas na afterparty. „Karel Gott byl božský, nejenom svým zpěvem, chováním, on prostě byl Bůh. Je mi to nesmírně líto, i když jsme všichni věděli, že to jednou přijde,“ netajila se slzami v očích kráska.

Přímo na Primě se s Mistrem osobně seznámila i zprávařka Monika Leová (28) „Prohodili jsme spolu několik vět a vždy byl strašně milej. Ale lituji jedné věci, nemám s ním fotku a už ji nikdy mít nebudu. Prostě jsem ho nechtěla obtěžovat, i když vím, že on by s tím neměl problém, přiznala Blesku Monika.

VIDEO: Smutek na Bertramce: Před Gottovu (†80) vilu nosí lidé květiny a svíčky

Video
délka: 01:26

Smutek na Bertramce: Před Gottovu (†80) vilu nosí lidé květiny a svíčky David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
41 fotografií