Krásná brunetka v poslední době plní své sociální sítě snímky, které ocení především fanoušci z řad mužů. Ukazuje se na nich totiž ve spodním prádle. „Nepatřím k ženám, které nemají tendenci přibírat, naopak, přesto necvičím, neběhám, udržuji se jen prací a stravou. Tedy přirozeným pohybem a střídmostí,“ přiznává Míša, jak si udržuje skvostnou postavu i po padesátce.

„Přesto musím říct, že největší podíl má láska. Samotnou mě překvapilo, jakou má sílu, jak moc je pro nás blahodárná,“ svěřuje se herečka, která je právě zamilovaná do přítele Josefa a je s ním už asi rok šťastná.

„Nemám přílišné sebevědomí, nějaké to kilo navíc mně vždycky vadilo, jako snad většině žen. Najednou přišel ON a já pocítila, že miluje mě, bytost, každou moji nedokonalost, každé mé kilo, každý můj tvar, pokročilý věk, i každou vrásku,“ rozplývá se na instagramu Kuklová.

„Přestala jsem se řešit, nechala jsem se unášet a tohle je výsledek,“ dodala u fotky, na níž je oblečená pouze v bílém sexy spodním prádle. U další fotky v prádle zase řešila, že se jí podařilo vyfotografovat ducha. Ovšem pochybujeme, že někdo dokázal odtrhnout pohled od jejího tělíčka. Ostatně v komentářích sklízí hlavně pochvalu a obdiv.

VIDEO: Princezna Jasněnka alias Míša Kuklová: Čím zakrývá své jizvy v obličeji? 

Video
délka: 00:42.20

Princezna Jasněnka alias Míša Kuklová: Čím zakrývá své jizvy v obličeji? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
67 fotografií