Sedmadvacetiletý zpěvák David Gránský se sám proslavil díky soutěži X Factor, a proto je pro něj moderování talentové show Česko Slovensko má talent ideální. I po roce se totiž vrátil jako průvodce populárního pořadu, ve kterém se hledá největší talent z Česka a Slovenska. 

„První ročník byl pro mě dost stresující, protože to bylo něco úplně nového, i když jsem si s Lujzou sedl od prvního momentu, ale opravdu až teď můžu říct, že jsem si to konečně začal užívat,“ prozradil mladý zpěvák slovenskému deníku Plus. 

V Česku je čerstvý ženáč oblíbený, ale na Slovensku se na jeho adresu valila za výkon před kamerami jedna kritika za druhou. „V Česku procházím ulicemi a je úplně běžné, že mě lidé zastavují a fotí se se mnou. Když jsem na Slovensku před rokem začal, tak mě tu neznali. Teď už se to mění a začínají na mě reagovat i na ulici, což mě nesmírně těší,“ pochvaluje si Gránský. 

Pokud jde o kritiku jeho způsobu moderování, má na to svůj svérázný názor. „Všeobecně si myslím, že lidé nejsou nikdy spokojeni s tím, co mají. Takže pokud budu v Talentu já s Lujzou, tak budou lidé plakat po bývalých moderátorech a až odejdeme my, tak budou možná plakat kvůli nám,“ nebojí se odvážných slov moderátor. Lidé by podle něj měli přestat nadávat na to, co je, a Talent by si měli začít prostě užívat. „Děláme to totiž s láskou,“ uzavírá David. 

VIDEO: Ženáč David Gránský: Svatba trvala tři dny a svatební noc se odehrála ráno! 

Video
délka: 02:37

Ženáč David Gránský: Svatba trvala tři dny a svatební noc se odehrála ráno! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
91 fotografií