Krátce po 11. hodině dopolední přistálo na ranveji letiště Václava Havla letadlo z Kanady, ve kterém cestovala Lucie s Tomášem. Poté, co si vyzvedli dva obří kufry a tašku, vyjeli z letištní haly. Zpěvačka v sexy džínových kraťasech a růžové mikině nešetřila úsměvy, ale zato slovy ano. Jen se smála a na otázku Expres.cz, jak se poznali, řekla: „Seznámili jsme se na parkouru. On je skvělý parkourista a skvělý učitel, takže učí naše kluky. Do Kanady má prý v plánu se vrátit za měsíc, protože ji tam čeká další natáčení.

Řidič černého auta jim pomohl s kufry na vozíku, pak je naložil do auta, mladík si sedl na místo spolujezdce dopředu a Lucka dozadu. První cílem byl byt Vondráčkové na Kavčích horách, kde vystoupila i s kufry, Zonyga pokračoval v jízdě dál. Auto ho odvezlo do parkourové arény, kde ho čekal trénink s dětmi.

Mluvím o nás jako o kamarádech, protože jsme jednoduše oba dva dost v pohodě, a prostě si rozumíme, jenže každý z nás je trošku jinde. Lucie řeší rozvod, má dvě děti, kariéru, bydlení. Já mám tohle všechno před sebou (doufám, že bez rozvodu) a moc dobře si to uvědomuji. Kdybych věděl, že to bulvár nerozmázne, asi si uděláme selfie už dávno, jenže, svět reflektorů funguje jinak, a tak k tomu i jinak přistupuji, napsal ve svém prohlášení Tomáš, který přiznal, že se nedávno rozešel s někým, za koho by koule dala druhá polovina republiky.

Jediné, co je na tom všem zábavné, je fakt, že si rozvádějící se manželé nemusejí zvykat na nová jména partnerů. Tomáš Plekanec má doma Lucii Šafářovou a Lucie Vondráčková se údajně tedy jen přátelí s Tomášem Zonygou.

VIDEO: Vondráček o chybějící dceři Lucii: Je zoufalá z únosu dětí

Video
délka: 05:00

Vondráček o chybějící dceři Lucii: Je zoufalá z únosu dětí Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
69 fotografií