Trend nenalíčených celebrit z českých luhů a hájů pokračuje! Po herečce Jitce Schneiderové (46), moderátorce Evě Decastelo (40), modelce Ivě Kubelkové (42) a mnoha dalších ukázala svou „nahou“ tvář i Laďka Něrgešová! Tahle sympatická moderátorka oblíbeného primáckého Top Staru sice rozhodně nepatří mezi hvězdy, které by bez vrstvy make-upu nešly ani s odpadky k popelnicím, naopak snímky bez kouřových stínů dává na sociální sítě poměrně často, vždycky však vypadá jako ze škatulky.

Tentokráte ovšem sdílela selfíčko s rozčepýřenými vlasy, s pytli pod očima, které by zastavily stoletou vodu, rty jí místo rtěnky zdobil pouze široký úsměv, obložená (doslova) dětmi kdesi na výletě… A světe div se, ono jí to slušelo i takhle! Pod snímkem se okamžitě začaly hromadit pochvalné komentáře. „Bez a sluší moc,“ podotkl jeden Laďčin fanoušek. Tato poznámka ale někdejší moderátorku SuperStar zmátla. „Já přemýšlím jaký ‚bez‘? Vy myslíte make-up?! No jo! Ten já moc nepoužívám. A na venkově už vůbec! Přece se nebudu kvůli fotce malovat?!“ nechápe.

„Tak to má být, není nad přirozenou krásu,“ libuje si další Něrgešové příznivec. „Appky faceapp již bylo dost, už ji nepoužívejte, bez ní vám to sluší více,“ přisadil si jiný. Mnozí navíc oceňují moderátorčinu schopnost udělat si sama ze sebe legraci, což není vlastnost, kterou by oplývalo mnoho žen. Není divu, že její odvahu jít „s kůží na trh“ ocenilo u téhle dvojnásobné maminky několik tisíc lidí, co jí onu momentku olajkovali… A to i přesto, že se Něrgešová hned následující den předvedla na instagramu perfektně namalovaná a v lodičkách. „Z lesa před kameru,“ podotkla jenom stručně. 

VIDEO: Laďka Něrgešová u rozvodového soudu rozdávala úsměvy. Za 15 minut bylo po všem...

Video
Video se připravuje ...

Laďka Něrgešová u rozvodového soudu rozdávala úsměvy. Za 15 minut bylo po všem redakce Blesk

Fotogalerie
30 fotografií