Během prvních dvou let chození moderátorka Televizních novin a tanečník společné bydlení radši odkládali. Ani jeden z nich totiž nechtěl udělat ústupek a pustit svůj byt. Podle dostupných informací Kuneš bydlel v prostorném půdním bytě s výhledem na střechy kolem Staroměstského náměstí, který si pořizoval ještě se svou první ženou z Japonska. Svou partnerku na třípokojový byt na prominentní adrese ale nenalákal – nechtěla, aby dcera Jasmínka (7) měnila bydliště kvůli škole.

Těch několik týdnů, kdy se rozešli, ale všechno změnilo. „Prostě jsme si uvědomili spoustu chyb a opět se milujeme. Teď už je to napořád,“ řekla deníku Aha! Kristina s tím, že spolu sice bydlí, ale dál to nechce komentovat.

Čínské cviky

Ale prozradila několik detailů z jejich společného života. „Každé ráno s Vašíkem cvičíme takovou speciální sestavu osmi cviků na zesílení vnitřních orgánů, uvolnění stresu a zlepšení páteře i psychiky. Ba Dua Jin, neboli osm kousků brokátů. Občas s námi cvičí i moje dcerka Jasmínka,“ popsala s tím, že právě dcera je z toho, že žijí jako rodina, nadšená. Choreograf a porotce ze StarDance s nimi sice stihl i dovolenou, přes týden ale na ně nemá tolik času. „Vašek teď zkouší nové představení, které bude mít premiéru v září, tak ho občas navštívíme. Jasmi taky tanec miluje, ale Vašíka moc rušit nemůžeme,“ usmívá se moderátorka.

Fotogalerie
16 fotografií