Brunetka jako každý rok trávila léto převážně u Jaderského moře. Co si dokázala odpustit v jídle, to prý v počtu kalorií dohnala v množství skleniček.

Držím se své oblíbené nízkosacharidové diety a nejím lepek. Nějak to jde udržovat, jsem spokojená. Spíš mám problém, že v létě piju hodně vína, hlavně na žízeň vinné střiky,“ svěřila se Blesku s tím, že kvůli tomu má z kil navíc strach.

„Musím si dávat pozor hlavně kvůli šatům v práci, kde jich mám nakoupeno spoustu a všechny jsou hodně těsné. Některé jsou i menší, než bych si normálně koupila,“ přiznala. Další Klářinou libůstkou je i olivový olej, který s manželem Miodragem Maksimovičem v Chorvatsku sami vyrábějí.

Na tom olivovém oleji je strašně zvláštní, že po něm nemůžete přibrat, já už bych musela mít tunu, kolik ho jím. To je tak úžasná věc, že toho se nebojím,“ vtipkovala. Při zkoušce overalu a šatů v salónu návrhářky Valentiny Armandi, které oblékne 23. srpna na finálový večer Muže roku, jí tak raději znovu vzali míry, přešívat se ale nic nemuselo. „Šaty mi zůstanou, ale chystám s nimi jedno velké překvapení,“ dodala Klára závěrem tajemně.

VIDEO: Zprávařka z Primy Klára Doležalová má super byznys! Na starý kolena se nudit nebude

Video
délka: 02:49

Zprávařka z Primy Klára Doležalová má super byznys! Na starý kolena se nudit nebude Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
26 fotografií