Zpěvačka a herečka už sice po nařízení soudu musela i se svými dvěma syny opustit Kanadu a vrátit se do Česka, ovšem rozvodová válka s Tomášem Plekancem (36) jí nebrání se do Montrealu pravidelně vracet, ať už kvůli kufrům či natáčení. Nyní se zpěvačka opět pochlubila snímky z ciziny.

„Montreal... natáčení nového filmu,“ napsala k příspěvku na facebooku a na tom by snad nebylo nic divného. Ovšem další část popisku u snímku už pozornost řady fanoušků vyvolala: „S českým parkuristou a hercem Tomášen Zony Zonygou a polskou herečkou Lilianou Komorowskou,“ doplnila totiž Vondráčková a opět tím mnoha lidem zamotala hlavu.

Tímto nevinným příspěvkem totiž jasně přiznala, že se Zonygou byla v Montrealu. Navíc přidala společné fotky, které to dokazují. Je tedy jasné, že se znají a spolupracují spolu na nějakém projektu, ovšem to už úplně nehraje s tím, co Lucie o Tomášovi prohlašovala na sociálních sítích v minulosti.

Když byla totiž v úterý fotografy načapána na letišti právě se sympatickým parkouristou, ihned se vyrojily spekulace o tom, že je mezi nimi něco víc než jen přátelství a jedná se o čerstvě zamilovanou dvojici. Jenže to blondýnka vyvrátila v komentáři, když napsala, že „na letišti potkala známého“.

Tvářila se tedy, že jejich setkání bylo jen náhodné, ale vzhledem k tomu, že měli podle všeho stejný cíl - natáčecí plac v Montrealu, tak by dávalo větší smysl, kdyby cestovali společně. Těžko říct, jestli zpěvačka mlžila schválně, nebo se jednalo o nevinný omyl. 

VIDEO: Drsná role rozvádějící se Vondráčkové: Jsem věrná kr*va, co je sama doma...

Video
délka: 00:52.61

Drsná role rozvádějící se Vondráčkové: Jsem věrná kr*va, co je sama doma... FTV Prima

 

Fotogalerie
48 fotografií