Stejně jako se cosi zvrtlo v komedii „Hra, která se zvrtla“, zvrtl si ukazováček na ruce také principál Divadla Bez zábradlí a režisér zmíněné hry Karel Heřmánek. S ukazovákem v dlaze, ofačovaným bělostným obinadlem, bedlivým okem dohlížel na prázdninovou zkoušku chystané hry. S úsměvem na rtech na sobě vůbec nedal znát, že by ho zraněná levačka nějak omezovala v činnosti.

Co se oblíbenému herci stalo, nebylo dlouho jasné – dokud to na něj nepráskla manželka Heřmánkova syna Karla juniora (30), herečka Nikol Heřmánková Kouklová (29): „Není to nic vážného. Jel na kole, spadl a vyvrtnul si ukazovák. Rozhodně tedy dopadl mnohem lépe než poté, co jeho BMW nabouralo do protijedoucího mitsubishi, a on skončil s poraněním hrudníku v nemocnici. Režírovat se s tím dá a do premiéry bude fit,“ myslí si rusovlasá Nikol, která je ve Hře, jež se zvrtla, v černé paruce střižené v mikádo, téměř k nepoznání.

Kromě toho se na prknech, která znamenají svět, objeví po boku svého čtyřnohého mazlíčka, fenečky Amy. „Nechci nic prozrazovat, ale dá se říct, že naše Amy je nejmladší členka souboru Divadla Bez zábradlí. To, že je hvězda, je jí úplně jedno. Hlavně že dostane kostičku a je tu s námi. Při zkoušce si lehne mezi řady a kouká na nás, co jsme za blázny, jak lítáme na jevišti,“ smála se Nikol.

VIDEO: Karel Heřmánek: Hrát v cizím divadle jsou pro mě lázně!

Video
délka: 02:01.88

Karel Heřmánek: Hrát v cizím divadle jsou pro mě lázně! David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
34 fotografií