Rodinný film Toy Story 4 si nenechala ujít herečka Michaela Maurerová, která vyvedla všechny své děti. Vedle dvojčat Josefa a Magdalény (10) přivezla v kočárku i nejmladšího člena rodiny Emmu (8 měsíců). Ať ale fotografové počítali, jak počítali, na snímcích z premiéry měla s sebou herečka čtyři děti. Herečka totiž zvládá roli trojnásobné maminky s přehledem a nemá problém si na hlídání ještě další dítko vypůjčit. 

Premiéru pokračování Příběhu hraček nevynechal ani čerstvý ženáč Roman Vojtek s manželkou Petrou Vojtkovou (za svobodna Vraspírovou). Poprvé od svatby se tak zamilovaný pár ukázal ve společnosti. Novomanželé do kina přišli ale spíše jako doprovod dětem Romana z prvního manželství, Editě (9) a Benediktovi (4), které zářily nadšením. 

Mezi hosty slavnostní předpremiéry byla ale i moderátorka a herečka Eva Decastelo, kterou pobavilo, jak se její syn Míša tváří na fotkách. „Premiéra Toy Story 4? Děti nadšené, i když na to třeba konkrétně Míša nevypadá. Já ho miluju. To focení ho moc nebaví. To má po tatínkovi," smála se na sociální síti Decastelo. 

Příběh Woodyho, Buzze Rakeťáka a Pastýřky přilákal do kina také mladého zpěváka a herce Davida Gránského (27) s novomanželkou, zpěvačku Elis Mraz neboli Elišku Mrázovou (25), herce Bořka Slezáčka (52) či zpěváka Radka Bangu alias Gypsyho (37). 

VIDEO: Dlouhý půjčil hlas Hanksovi: Nadaboval po něm kovboje do Toy Story 4! 

Video
délka: 02:34.32
Video se připravuje ...

Dlouhý půjčil hlas Hanksovi: Nadaboval po něm kovboje do Toy Story 4! Falcon

Fotogalerie
67 fotografií