Čtvrtek 1. června 2023
Svátek slaví Laura, zítra Jarmil
Jasno 23°C

Lví král přilákal hvězdy: Někdejší Miss s dcerou, Brousek a Šťastný se chlubili synům!

/
 • Premiéra Lvího krále
  18. července 2019 ● 14:00

  Po čtvrtstoletí přichází do kin nová podoba jedné z nejoblíbenějších Disneyho animovaných pohádek, která ve filmových žebříčcích popularity vždy útočí na první místa. Na českou premiéru snímku vytáhl paty z domu i Jan Šťastný (53). S sebou vzal nejmladšího syna Ondřeje (7).

 • 1.

  Švandová sama s vnukem

  Manžel Jany Švandové (72) Pavel Satorie neměl čas vzít svého vnoučka do kina na jeho nejoblíbenější pohádku, proto musela fungovat babička. „Vnuk z manželovy strany mluví plynně česky i francouzsky – maminka je Češka, otec Alžířan,“ prozradila Blesku herečka jeho původ.

  Jana Švandová s vnukem
  Autor: profimedia.cz

 • 2.

  Brousek na poslední chvíli

  Ondřej Brousek (38) přispěchal do sálu s manželkou Annou Remkovou (39) a synem opravdu za pět dvanáct. Bál se, že film kvůli občerstvení nestihnou. „Stáli jsme dlouho ve frontě na popcorn, ale ten prostě musí vždycky být,“ omlouval svůj těsný příchod hudebník, který ve filmu namluvil roli Timona. 

  Ondřej Brousek
  Autor: Robert Klejch

 • 3.

  Pánská jízda Šťastných

  Společný hezký večer ve dvou si udělali Jan Šťastný a jeho syn Ondřej. „Dnes tu jsem jen pro synka. Jsem zvědavý, jestli můj hlas ve filmu pozná,“ poznamenal herec, který propůjčil hlas záporákovi Scarovi. Po skončení s chlapcem nasedli do tramvaje směr domov.

  Premiéra Lvího krále
  Autor: profimedia.cz

 • 4.

  Miss a zmiz

  Po dlouhé době se ve společnosti objevila královna krásy Kateřina Stočesová v doprovodu dcery.

  Stočesová s dcerou
  Autor: profimedia.cz

  VIDEO: Lví král: Legendární disneyovský příběh stále baví a zaručeně vás dostane i v nové podobě od 18. 7. 2019 také v českých kinech.

  Video
  délka: 05:02.00
  Video se připravuje ...

  Lví král: Legendární disneyovský příběh stále baví a zaručeně vás dostane i v nové podobě od 18. 7. 2019 také v českých kinech. • VIDEO Falcon, Walt Disney Pictures

  Fotogalerie
  16 fotografií

Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy