Léto je v plném proudu a objevovat krásy jižní Evropy odjela Veronika Kopřivová. Modelka se po rozchodu s Jaromírem Jágrem dala dohromady s modelem Miroslavem Dubovickým, který ji doprovází na cestách po jižním Španělsku. Během cest Veronika nezapomíná na své fanoušky na sociální síti. Na instagramu pohlednou Češku sleduje 134 tisíc lidí, a tak sociální síť plní fotografiemi a videi z překrásných míst Andalusie.

Zdá se, že Miroslav je opravdový romantik. Veronika v příspěvcích na sociální síti prozradila, že si užívají romantické snídaně, vyhledávají romantické pláže a prozkoumávají zákoutí starobylých měst. Veronika je známá milovnice zmrzliny, což Miroslav dobře ví, a tak by se večerní procházka nemohla bez této sladkosti obejít!

Na promenádě v přístavním městě Alicante navíc natočila video, v němž prozradila, na co ji její nový přítel sbalil! Ve videu je vidět Miroslav, který má na sobě červené kraťasy a bílé tričko a jde po promenádě. V pozadí je slyšet Veronika, jak se ho ptá, co se tam takhle promenáduje, na což jí Miroslav odpoví, že slyšel, že na to letí holky. Jeho tvrzení Veronika potvrdila popiskem: „Pánové, kraťasy, na které letí holky.“

Fotogalerie
60 fotografií