Plavovlasá herečka Anna Kulovaná si sice zahrála jako teenagerka v seriálu Dobrá čtvrť nebo Velmi křehké vztahy, poté se však přesunula spíše na prkna, která znamenají svět, například do Divadla Radka Brzobohatého. Na televizních obrazovkách se v poslední době téměř neobjevuje, pouze se mihla například v Krejzových nebo v jedné epizodě Specialistů. A je to škoda! Na svém instagramu totiž názorně předvedla, že má i tři roky před čtyřicítkou dychtivým zrakům všech diváků pořád co nabídnout!

Tahle někdejší seriálová hvězdička totiž na pláži předvedla naprosto božskou postavičku, a navíc se ani nestyděla odhodit vrchní díl plavek! Fakt, že je to už dvojnásobná maminka, na téhle 182 centimetrů vysoké krásce, která místo přehlídkového mola dala přednost herectví, vůbec nebyl znát. Zároveň na sociálních sítích přiznala, že i jako „dospělák“ miluje dlouhé ráchání ve vlnách.

„Sama nevím, proč mě to tak bere. Tolik mne to těší, nabíjí a uvolňuje zároveň, a činí šťastnou… Je to fakt zvláštní, moře je jako srdce, a když jsem v něm, jsem uvnitř srdce, v celistvosti a radosti. Jsem vděčná, že tohle mám. Milování, moře a tanec… toť vše, co k životu potřebuju,“ vyznala se na sociálních sítích u hravého, lehce lechtivého snímku, který byl však do čtyřiadvaceti hodin z jejího profilu odstraněn. Zatím není jasné, zda se ho rozhodla smazat sama Kulovaná, anebo se nelíbil nějakým puritánům, co její trčící bradavky urazily.

Fotogalerie
40 fotografií