„Když jsem skončila s tenisovou kariérou, napadlo mě, jestli ještě zažiji takovou radost jako při sportovních vítězstvích… Teď už vím, že v životě existuje daleko větší radost a v dnešní době to vnímám i jako velký dar,“ napsala na facebook Lucie Šafářová.

„S Tomášem Plekancem čekáme miminko a velmi se na nový přírůstek do rodiny těšíme! Ten moment, kdy člověk vidí ťukat srdíčko toho malého na ultrazvuku, je asi nejkrásnější pocit v životě! Jsme rádi, že se naše rodina rozrůstá. A věřím, že budeme šťastní,“ doplnila nadšená a dojatá sportovkyně, která nějakou dobu své těhotenství světu tajila.

Při použití přídavného jména „malého" bez udání podstatného jména např. tvorečka, človíčka nebo zázraku, napadne čtenáře, zda Šafářová rovnou nepíše o tom „malém", jako o tom chlapečkovi. Dvojice zatím pohlaví děťátka tají, uvidíme, kdy půjdou „s pravdou ven"...

Nyní už ale zřejmě není důvod a vyjádření tak už dal i její partner. „S Lucií Šafářovou nás čeká velký životní krok, velká radost - narození miminka. Ve sportu i v životě mám za sebou pády i vzestupy. Nemusí se vám vždy dařit, ale když to těžší období zvládnete, přijde nakonec něco hezkého," napsal procítěně na sociálních sítích.

Společně o miminku promluvili také ve společném rozhovoru, kde mimo jiné prozradili, že pohlaví zatím neznají, ale i tak už vybírají jména a drobečkovi zatím přezdívají Čip. Hokejista už má z manželství s Lucií Vondráčkovou dva syny, pro Lucii se jedná o prvního potomka. 

VIDEO: Plekanec a Šafářová se stěhovali do společného bytu! A Gottovi pomáhá s imunitou léčitel

Video
délka: 04:07

Plekanec a Šafářová se stěhovali do společného bytu! A Gottovi pomáhá s imunitou léčitel Martin Balcar, Lukáš Červený

Fotogalerie
66 fotografií