A tak tomu bylo i letos 25. června, kdy bylo Dominice 46 let. „Jako vždycky, celý den čekala na tátovu telefonní gratulaci, neozval se ale vůbec,“ prozradil Blesku dobře informovaný zdroj. „Dominika byla nešťastná a u telefonu si nakonec raději vypnula zvonění. Chtěla si alespoň chvilku namlouvat, že jí právě teď táta volá,“ pokračoval náš zdroj.

Po pár hodinách to Slavíkova nejstarší dcera, která žije ve Finsku, prý už ale nevydržela a na telefon se koukla. „Měla tam tři zmeškané hovory. Z Prahy jí volala dvakrát jedna kamarádka a potom to byl zmeškaný hovor od Ivany Gottové,“ dozvěděl se Blesk.

Na nepřijaté volání od své macechy prý Dominika nereagovala. „Chtěla gratulaci od táty. Mohlo se samozřejmě stát, že její otec volal z manželčina čísla, to se ale Dominice moc nezdálo a nechtěla být zklamaná. Tak toužila po tátově osobní gratulaci...“ dodal ještě informátor.

Vzdala se dědictví

Když Karel Gott v roce 2016 onemocněl rakovinou mízních uzlin, zavolal prý Dominice, že jí dá určitou sumu, když mu podepíše, že se vzdá dědictví. „Ona souhlasila, protože cítila, že to tak otec chce. Potom se tím ale začala užírat. Získala pocit, že na ni otec zanevřel, že ji upozaďuje,“ svěřil Blesku člověk, kterému je blízká jak Dominika, tak Karel.

A potom dodal, že Dominice na konto přišla částka, za kterou by si v Praze nepořídila ani slušný byt. „Teď už ví, že neměla nic před právníkem podepisovat...“ dodal zdroj.

Zaujal vás článek a chcete celou knihu na toto téma? Kupte si ji v naší online trafice iKiosek.cz! Dnes objednáte a zítra máte ve schránce. Doprava je zdarma.

Kniha Náš Karel vychází  3.6.

Fotogalerie
71 fotografií