To zklamání bylo příliš velké a bolestné. Bývalý kapelník Karla Gotta (79) nesl loňský odchod Míši velice těžce a nechce už nic podobného zažít. Proto na její přání, aby se dali znovu dohromady, už neslyšel.

Žena, kterou měl Štaidlrád a dal jí plnou důvěru, se mu působením sekty změnila před očima. Nedá se na to zapomenout. „Láďa je už jinde,“ prozradil Blesku dobře informovaný zdroj. „Tím rozchodem velice trpěl. Teď »adoptoval« jezevčici, kterou její majitelé odložili, chodí s ní na procházky a je mu fajn.“

Taky rodina dělá Láďovi radost. Syn Artur (22), kterého má s nebohou zpěvačkou Ivetou Bartošovou (†48), pokračuje dál ve studiu na vysoké hotelové škole. Na tu chodil i jeho nevlastní bratr Jan (43), se kterým si dobře rozumí.

Kapela Behind the Mirror (Za zrcadlem), se kterou Arturvystupoval, se rozpadla, takže ho nic neodvádí od učení. Navíc je jeho přítelkyně podle dostupných infomací taky studentkou zmíněné hotelovky. Podle sousedů je Arturova přítelkyně už v domě jeho otce častým hostem.

Rozchod kvůli duchům

Štaidlova Míša prý kvůli řečem členů jisté české sekty začala věřit na duchy a nechala si namluvit, že má léčitelské a jiné nadpřirozené schopnosti. Proto opustila život se skladatelem a rozhodla se odjet do Jižní Ameriky, aby své dovednosti ještě posílila.

VIDEO: Štaidl promluvil o synovi: Je na něj pyšný?

Video
délka: 01:08

Ladislav Štaidl o synovi Arturovi: Teď maturuje, ale jeho muzika se mi moc nelíbí... Blesk TV

Fotogalerie
32 fotografií