„Vzhůru do Zlína po D1 a večer na ČT Art ve 20:20 h," stojí v popsiku u nejnovější fotografie Karla Gotta na jeho instagramu. V autě nechybí ani jeho manželka Ivana Gottová (43), která vypadá v dobré náladě, či mluvčí Aneta Stolzová. 

Zato Karel, který sedí na prostředním sedadle mezi dvěma muži, působí poněkud znaveným dojmem, čehož si všimli i jeho fanoušci. Navíc cesta z Prahy do Zlína může po dálnici D1 trvat v lepším případě tři a půl hodiny, v horším i klidně přes čtyři. 

„A Mistr se tam mačká jak sardinka, proč?" diví se jeden z jeho fanoušků. „Pan Gott by si zasloužil lepší místo v autě," myslí si fanynka Eva. „Jste v tom autě nějak nacpaní. To se pojede po D1 špatně a dlouho, to opravdu nezávidím," lituje mnohonásobného Zlatého slavíka Petra. 

Někteří fanoušci si také všimli, že Mistr nevypadá úplně v dobré kondici. „Je Kája v pohodě? Vypadá to, že úplně není. Jako by byl podepírán z každé strany," strachuje se o zpěváka třeba obdivovatelka Ivana. 

Vyvstává tak otázka, jestli by se v jeho věku a vzhledem k zdravotnímu stavu nebylo lepší na vzdálenější koncerty přepravovat vlakem, nebo nějakým prostornějším dopravním prostředkem.  

VIDEO: Karel Gott: Bál jsem se, že své dílo nedokončím! Mé dny byly sečtené!

Video
délka: 03:17

Karel Gott: Bál jsem se, že své dílo nedokončím! Mé dny byly sečtené! Lukáš Červený

Fotogalerie
83 fotografií