Neuplynul ani týden od Hančina návratu z hororové dovolené v Tunisku a sedmapadesátiletá blondýnka skončila opět v nemocnici na kapačkách, kde jí do těla pumpují živiny, které jí tak zoufale chybí. „Byli jsme o víkendu na večeři, dala si pár soust, ale doma jí znovu bylo zle," prozradil Blesku Krampol, který své manželce musel opět volat záchranku.

Hlavním důvodem Hančina zhuntovaného organismu je nechutenství. Po prvním březnovém kolapsu se Krampol zavázal se o svou nemocnou manželku postarat, a tak jí začal dokonce vyvařovat. „Vařím jí teď zeleninu. Dělal jsem polévku, byla dobrá, ale ani lžíci nevzala do úst,“ smutnil herec. 

Hančino nechutenství už trvá několik měsíců, a i přes její sliby, že se polepší a začne víc jíst, je neustále kost a kůže. „Fakt nevím, co dál. Nosím jí ovoce, ptám se, na co má chuť. Nikdo přece nechce, aby se přejídala, ale nejíst vůbec nic je šílené. Jen kouří," uznává Krampol.

Z jeho úst také poprvé zazněla i slova o možném léčení. Hanka může totiž trpět poruchou příjmu potravy, což je závažná choroba, která může mít velmi nebezpečné následky. Aby se ale Hanka šla léčit, musí si nejprve problém sama uvědomit a nastoupit na léčení dobrovolně. V opačném případě přemýšlí, jestli by nebylo řešením zbavit Hanku svéprávnosti.

„Vůbec si nevím rady. Jestli někdo zažil podobný problém, uvítám každou radu, jak se s tím popasovat. Po jejím druhém kolapsu jsem si dělal naděje, že to bude zase fajn, ale téměř po každém jídle je jí špatně a zvrací," zdrceně dodal Krampol, kterému lékaři doporučili, aby své manželce dal v nemocnici prostor a nenavštěvoval ji. 

První kolaps zažila Hanka na začátku března. Po čtyřech dnech na JIP byla převezena na psychiatrii, kde strávila téměř čtyři týdny. Druhý kolaps přišel před čtrnácti dny na dovolené v Tunisku. Už jste byly v moři, holky? Kde se koupete? Musím jít na slunko, opalovat se," zněla její první slova po propuštění. Energie jí ale dlouho nevydržela.

VIDEO: Jiří Krampol odvezl na kost hubenou manželku z nemocnice! Zesláblá Hanka se sotva šine

Video
délka: 01:00.65

Jiří Krampol odvezl na kost hubenou manželku z nemocnice! Zesláblá Hanka se sotva šine Martin Hykl

Fotogalerie
92 fotografií