Míša na každý dotaz novinářů ohledně identity tajeného muže odpovídá, že je to kamarád, nebo to nechává bez komentáře. Ale její fanoušci asi ví víc. Pod fotkou, na které jde za ruku s mužem, několik lidí napsalo, že je potkali v ZOO v Olomouci, což i Ochotská potvrdila. „Krásný jste s trenérem, happy," napsala jedna slečna, ale její komentář byl Míšou velmi rychle odstraněn.

Copak? Že by se blondýnka spustila se svým trenérem Pavlem, který je o 9 let mladší a pochází stejně jako ona z Bruntálu? Nahrává tomu už to, že na sociální síti mají fotky ze stejných míst, jako je třeba spa centrum v Jeseníkách, kde si pod vodopádem v bazénu udělali téměř totožné fotky.

Míša je kamarádka, občas spolu cvičíme, ale nejsme spolu. Ta ruka není moje, protože já mám větší svaly," řekl Blesk.cz fitness trenér Pavel Šalitroš, se kterým Michaela nafotila společné fotky pro jeden kadeřnický salon.

Možná ale jen mlží, aby neprozradil, co někdejší moderátorka nechce. Ať už je ale jejím novým partnerem Pavel, nebo někdo jiný, pravda jistě brzy vyjde najevo... Prozatím bývalá hvězda Novy odmítá cokoliv komentovat.

VIDEO: Bývalá moderátorka Ochotská: Už nikdy prý nebude pracovat, jen rodit děti

Video
délka: 01:45.70

Bývalá moderátorka Ochotská: Už nikdy nebude pracovat, jen rodit děti Kristyna Leblova, Lukáš Červený

Fotogalerie
32 fotografií