Naši sousedé jsou okouzleni jejich úspěšným českým duetem Srdce nehasnou. Klip k němu už odvysílala řada německých televizí, mezi nimi i vyhlášená RTL. Samotnou písničku pak poslalo v minulých týdnech do éteru i několik rádií v německy mluvících zemích.

„Manažer Karla Gotta dostal řadu nabídek, aby ten song nazpívali v němčině. Tak o tom v Hamburku o víkendu jednali,“ řekl Blesku zdroj blízký Karlu Gottovi. A výsledek? Zpěvákův německý textař Filip Albrecht by měl co nejdříve k songu, který u nás napsali Richard Krajčo (41) a Peter Harazin (29), napsat německá slova.

„Management také dostal několik nabídek, aby Karel a Charlotte spolu vystoupili v několika německých show. Právě kvůli tomu budou německý text té písničky potřebovat,“ dodal náš zdroj. „Nemůžu k tomu cokoliv říkat, věci jsou v jednání,“ odepsal na dotaz Blesku Slavíkův německý manažer Wolfgang Kaminsky (67).

Sám Karel také nic komentovat nechce. Jenže si neuvědomil, že fotky jeho dcerky z Hamburku, které Charlotta zveřejnila na svém instagramu, její přítomnost u jednání prozradily.

Cestu na jednání do Hamburku využil Karel Gott k tomu, aby štáb režisérky Olgy Špátové (35) mohl pokračovat v natáčení dokumentu o jeho osobě. „Osmatřicátý natáčecí den dokumentárního filmu Olgy Špátové o mém životě. Tentokrát z Hamburku, mimo jiné i s mým německým manažerem Maxem Kaminským,“ napsal Slavík ke snímkům z města nad Labem. Na některých je vidět i jeho manželka Ivana.

VIDEO: Gott a jeho dcera zpívají v pohádce: Podívejte se na premiéru jejich klipu!

Video
délka: 01:45.79

Gott a jeho dcera zpívají v pohádce: Podívejte se na premiéru jejich klipu! 

 

Fotogalerie
87 fotografií