Moderátor Libor Bouček je jedním z mála Čechů, kteří měli tu čest setkat se s legendárním pilotem Niki Laudou, který v pondělí zemřel.

S Niki Laudou jsme se potkali na Velké ceně Monte Carla před dvěma lety. Je to pro mě stále jedna ze dvou největších legend F1, a i když to bylo na pár minut, hlavou mi proběhly stovky otázek. Nezmohl jsem se ani na jednu. Po téhle fotce, kde z něho čiší klid a ze mě neskutečná radost ze setkání, jsem mu jen popřál hezkej den. A on řekl: Každej den je hezkej. Měl pravdu. Je skvělý, že díky filmu Rivalové, kde jsem daboval Jamese Hunta, zůstane jako idol pro další generace. Vše, co člověk dělá, měl by dělat se stoprocentním přístupem,“ svěřil se Blesk.cz moderátor.

Ve věku 70 let v pondělí zemřel trojnásobný mistr světa Formule 1 Niki Lauda. S odvoláním na rodinu legendárního rakouského jezdce o tom dnes informovala agentura APA. Laudu, který se věnoval také podnikání v leteckém průmyslu, v poslední době trápily vážné zdravotní problémy. Loni v srpnu se podrobil transplantaci plic.

VIDEO: Niki Lauda pro Blesk: Zlobil se na rodinu Schumachera, promluvil o bojích s Huntem.

Video
Video se připravuje ...

Niki Lauda pro Blesk: Zlobil se na rodinu Schumachera, promluvil o bojích s Huntem. Lucie Šulcová, Petr Soukup

Fotogalerie
21 fotografií

Více o Niki Laudovi čtěte ZDE