Zpěvačka a moderátorka působící především v zahraničí má díky práci vazby po celé Evropě. „Zahájila jsem dvouměsíční evropské tour s DJem Bobem. Čeká nás 25 hal. Bude to hodně náročné,“ přiznala nyní pro Super.cz Kate, že ani teď se nenudí. Ovšem kvůli lásce musí dojíždět také do Brna, kde žije její partner, údajně poměrně bohatý muž.

S ním je blondýnka šťastná již sedm měsíců. „A doufám, že to bude konečně napořád,“ svěřila se Mátlová, která zatím neměla moc štěstí v lásce. Delší dobu žila s tureckým podnikatelem Yohannem Ginem, jenže kvůli jeho žárlivosti se v roce 2015 po třech letech rozešli. V roce 2017 se zase Kate chlubila vztahem s pohledným Švýcarem, jenže ani s ním to nevyšlo. Snad tedy tentokrát to klapne.

„Není ze šoubyznysu, ale to jsem vlastně nikdy neměla,“ prozradila jen o novém objevu zpěvačka, která má tak očividně trochu jiný vkus než její starší sestra Tereza Mátlová známá například coby Carlotta z muzikálu Fantom opery, která žije s producentem Františkem Janečkem (74) a má s ním dceru Emily Ann (11).

Kromě Terezy má pak Kateřina ještě čtyři další sestry, z nich je známá také mladá sopranistka Markéta (34), která se v říjnu 2017 provdala za trenéra tenisových hvězd Martina Fassatiho (58) a přijala i jeho příjmení. 

VIDEO: Takhle kdysi Mátlová mluvila o svém exotickém příteli!

Video
délka: 01:46.23
Video se připravuje ...

Mátlová o exotickém příteli: Strach, že mě seřeže, nemám! Thomas Kruchina, Ondřej Rybár

 

Fotogalerie
33 fotografií