Je to moment, ze kterého má obavu každá matka. A půvabná moderátorka zpravodajství TV Prima Gabriela Lašková se s ním musela potýkat už teď, jenom krátce poté, co její syn Benedikt oslavil své první narozeniny. O víkendu se totiž zranil, a místo toho, aby jeho krásná maminka pokračovala v rozlučce se svobodou své blízké kamarádky, okamžitě s ním spěchala na pohotovost! Juchání s přítelkyněmi bez sebemenšího zaváhání vyměnila za chirurgickou ambulanci na Bulovce.

„První velký úraz,“ svěřila se Lašková na sociální síti a přidala fotku, kterak s ustaraným výrazem drží v náručí svého synáčka s velikou náplastí na čele. „Řeknu vám, docela to s náma zamávalo. A to to bylo ‚jen‘ obočí. Jedna chvilka…“ Zranění na obličeji obvykle hodně krvácí, a tak není divu, že se bývalá modelka tolik vylekala! Co přesně se Benediktovi stalo, ale už sympatická brunetka neupřesnila. „Nakonec to dopadlo dobře. Ale ten strach už nikdy nepřejde, že jo?“

Chlapeček byl ovšem velice statečný. „Už ten večer o tom nevěděl a neví doteď. Já ho celou noc kontrolovala, oko nezamhouřila. A on? Od rána byl od ucha k uchu!“ žasla Lašková a na důkaz svých slov sdílela momentku rozesmátého Benedikta. Rozkošný klouček si za chvíli už dopřával rohlík a rozhodně nevypadal, že by se kvůli roztrženému obočí nějak trápil – i když Lašková, která se proslavila ještě pod svým dívčím jménem Kratochvílová, na tyhle děsivé chvíle asi hned tak nezapomene!

Snad se na ni teď na instagramu nesesypou všechny ty šílené matky, od kterých si už dříve musela vyslechnout spoustu ošklivých slov jenom proto, že se rozhodla vrátit do práce po pouhém půlroce mateřské dovolené. V té době však už svého malinkého synka nekojila a navíc za pultík televizních novin usedá jenom deset dní v měsíci. Nyní si "dovolila" být mimo domov a svěřila Bena do péče svému manželovi Filipovi (30) - a ten aktivního prcka neuhlídal.

VIDEO: Lašková se chystá na Česko-Slovenský ples: Problém s chudou postavou!

Video
délka: 01:43.96

Lašková se chystá na Česko-Slovenský ples: Problém s chudou postavou! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
49 fotografií