Řepka je normálně k zastižení na svém telefonu. „Co je to za blbost?“ ohradil se proti tvrzení soudních úřednic. „Mám datovou schránku, a kde se nacházím, ví každý,“ dodal.

Soudní úřednice však tvrdily, že od 19. února, kdy soudkyně Jana Nováková rozhodla, že Řepka má jít na 9 měsíců do vězení namísto dosavadních podmínečných odsouzení, mu nemají jak spis doručit. „Spis je stále u nás v kanceláři, protože si pan Řepka nepřebírá poštu. Už jsme se obraceli na Policii České republiky, která mu to bude doručovat. Budeme ji urgovat,“ postěžovala si iDnes.cz vedoucí příslušné trestní kanceláře.

Redakci Blesku se nakonec podařilo Řepku najít a následně se obrátil na Okresní soud Praha - západ, proč se obrátili na policii a proč nebyla pošta doručena do Řepkovy datové schránky.

"Dle informačního systému zdejšího soudu byl dnešního dne spis odeslán na Krajský soud v Praze. Pan Řepka má zřízenou datovou schránku, avšak tu nevybíral, proto mu bylo rozhodnutí o přeměně doručováno prostřednictvím policie. Doručenka od policie byla kanceláři dodána až v průběhu dnešního dne, proto se ještě ráno vedoucí kanceláře mohla vyjádřit tak, že panu Řepkovi rozhodnutí nebylo doručeno," sdělila nám mluvčí Mgr. Jana Číhalová, Okresní soud Praha - západ.

Řepka je v současnosti účasten hned několika ostře sledovaných kauz. Je viněn z tzv. pornoútoků na exmanželku Vlaďku Erbovou, neplacení výživného na své děti nebo milionové zpronevěry. Už příští týden jej čekají další líčení.

Fotogalerie
53 fotografií