Zpěvák Palo Habera zaslal fotografii ve svých typických „haberovkách“ na svůj instagram a pobavil tím nejen své fanoušky, ale také známé osobnosti. 

„Píšete mi, že byste chtěli jít na nějaký náš koncert na turné, ale že je škoda, že už například v Praze nebo jinde nejsou lístky. Omyl! Všude lístky ještě jsou. Tak jsem si dnes pro jistotu vyzkoušel, jestli ty svoje kraťasy ještě navleču. No problem. Takže možná... retro jako sviňa,“ napsal zpěvák na svém instagramu. 

Zpěvák snímkem ze své šatny v uplých šortkách, kterými na přelomu osmdesátých a devadesátých let dostával fanynky do kolen, pobavil mimo fanoušků i známé osobnosti. Modelku Dianu Kobzanovou (37) zřejmě pohled na téměř šedesátiletého zpěváka v legendárních šortkách dost rozesmál, protože do komentářů zaslala vysmáté smajlíky. Stejně reagoval i Haberův kolega, porotce talentových soutěží Jaro Slávik (44). 

To modelka Tereza Maxová (47) a zpěvačka Dara Rolins (46) zřejmě nostalgicky zavzpomínaly na staré dobré časy, protože pod fotografii obě připojily hned několik pochvalných smajlíků! 

„Jestli si to pamatujete, tehdy byla móda taková. I fotbalisté nosili takhle upnuté trenýrky. Vůbec to nebylo komfortní, ale nikdo to neřešil,“ vzpomínal v rozhovoru pro Markízu Habera. 

„Mám schované dokonce dva modely z tehdejší doby. V případě krajní nouze, že by třeba hrozilo nebezpečí od Severní Koreje, tak pokud by je to mělo odradit od útoku, tak si je obléknu,“ bavil své kolegy lídr kapely Team. 

Jestli si Habera své legendární kraťoučké šortky skutečně oblékne i na koncertech, je zatím ve hvězdách. Určitě ale touto fotografií potěšil a pobavil své fanoušky. Tento příspěvek se totiž během prvních třech hodin na instagramu stal jeho zatím nejlajkovanějším příspěvkem v tomto roce. 

VIDEO: Paľo Habera a Daniela Peštová: Proč jsme se ještě nevzali? Svatba až na smrtelné posteli!

Video
délka: 02:30.23
Video se připravuje ...

Paľo Habera a Daniela Peštová: Proč jsme se ještě nevzali? Svatba až na smrtelné posteli! Blesk TV

Fotogalerie
74 fotografií