Zbavila se svým dlouhých hustých kadeří, kterými se chlubila mnoho let. „Je to ten nejkratší účes, který jsem od dětství měla. Ale nový chlap za tím není. Bylo to kvůli šatům, ve kterých jsem moderovala Magnesii Literu. S návrhářkou jsme se shodly, že by se k tomu hodilo mikádo, tak jsem se nechala ostříhat. A myslím, že to ubírá léta,“ pochvalovala si účes Daniela Písařovicová.

V jejím osobním životě se tedy nic nezměnilo. „Přítel není, to je furt stejné,“ potvrdila Blesk.cz moderátorka. Ta se zúčastnila představení nového produktu na hubnutí od výživové poradkyně a přítelkyně britské královské rodiny Gabriely Peacock, a to i přesto, že hubnout rozhodně nepotřebuje.

„Zatím si furt držím postavu, kterou jsem si vytančila ve StarDance. Zhubla jsem asi jen tři kila, na rozdíl od jiných, kteří zhubli i deset kilo. Ale zjišťuji, že mi taková postava nevydrží věčně, ale stejně mě to nedonutí k tomu, abych se začala víc hýbat,“ práskla na sebe Daniela.

S tanečním partnerem ze StarDance Michalem Mládkem neustále dostává nabídky na vystoupení. „Bohužel mi ty nabídky časově nesedí s mou prací, proto je musím odmítat. Ale když se občas sejdeme si zatrénovat, jsem příšerná. Nic si nepamatuji, neumím se postavit, nevybavují se mi žádné choreografie. Takže když něco nacvičujeme, jedu téměř všechno od znova,“ svěřila nám Písařovicová, která to ve StarDance dotáhla až do osmého kola.

VIDEO: Radikální změna Daniely Písařovicové: Stojí za tím nový chlap?

Video
délka: 02:15

Radikální změna dlouhonohé zprávařky Písařovicové: Je za tím nový chlap? Tereza Kühnelova, Aleš Brunclík

VIDEO: Daniela Písařovicová: Proč jsem sama a nestojí na mě fronty chlapů?

Video
délka: 02:50

Daniela Písařovicová: Proč jsem sama a nestojí na mě fronty chlapů? David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
35 fotografií