Zatímco třeba Richard Genzer (52) se rozhodl ukázat světu, že jako osmnáctiletý měl tělo jako Adonis a tvář bez jediné vrásky, sympatický Matěj Ruppert se podělil s celým světem s poněkud méně lichotivým snímkem: na fotce z mládí totiž stojí s pořádně vyvaleným pupíkem a s provokativním kukučem, jak kdosi trefně v komentářích poznamenal, vysloveně „na proplesknutí“.

Retro snímek pobavil i další hvězdy našeho celebritního nebe. Sympatická mladá herečka Petra Nesvačilová (33) se nad ním rozněžnila a napsala mu „ťuťu“, půvabná česká Miss 2009 Aneta Vignerová (31) zase nešetřila rozesmátými smajlíky a modelka Diana Kobzanová (36), toho času v Kanadě jakožto matka na plný úvazek pro dvě děti a manžela, hokejistu Michaela Frolíka (30), mu rovnou celá naměkko napsala: „Takový bobík jsi byl!“, na což zpěvák ironicky odvětil „no hroznej“.

Někdejší porotce SuperStar, který se na letošním předávání cen Anděl převedl ve velice divokém modro-zeleném obleku s růžovým kloboučkem po boku „Sochy Svobody“ Terezy Černochové (35), si u roztomilé fotky jen nostalgicky povzdechl „ach, to mládí!“. Přitom by se dalo říct, že nyní vypadá podstatně lépe, a je jenom dobře, že z toho, jak vypadal, zdařile vyrostl!

VIDEO: Matěj Ruppert má novou vášeň! Co na to jeho manželka? 

Video
délka: 03:31.54

Matěj Ruppert má novou vášeň! Co na to jeho manželka? Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
27 fotografií