Pánové Miroslav Etzler, Aleš Háma a Jaromír Nosek ovládli celé jeviště během představení Kvítku mandragory a diváci se během jejich výkonů váleli smíchy. Aby mohli zámožnému Josefu Lauferovi (79) ukrást miliony a vzácný diamant, rozhodli se převléknout za ženy.

Stáhli ze sebe tepláky a zůstali na jevišti stát jen v trenkách. To by ještě nebylo tak komediální, kdyby si ale na chlupaté nohy nezačali natahovat dámské silonky. Ty si vytáhli až téměř po prsa, čímž se jim lem zařízl mezi nohy a všichni tři se tak pochlubili svými chloubami.

„Já už zkušenosti s ženskými převleky mám, ale přiznám se, že takovou tu ženskou ladnost se snažím odkoukat od manželky. Ale ptal jsem se kolegyň a manželky, jak rychle natáhnout punčochy. Já vám něco prásknu, Sagvan Tofi se zamknul doma v pokoji, aby se tam nedostala jeho dcera, a zkoušel si manželčiny silonky. Zkoušel si je nandávat, aby byl pak rychlý. Já jsem to zvládal až tady, ale Sagi to umí díky tomu ještě rychleji," přiznal pro Blesk.cz Háma se škodolibým úsměvem.

To však nebylo všechno. Učili se tančit ve střevících, oblékli se do podprsenek a nakonec i do třpytivých šatů. Celkový dojem zakončil perfektní dámský make-up a paruka, s čímž měly maskérky dost práce.

Já myslím, že ať už ze mě udělají Lady Gagu, Hanku Zagorovounebo zpěvačku Laleňu v tomto muzikále, bohužel z toho vždycky vyjde Fiona ze Shreka," smál se sám sobě Aleš Háma, pro kterého byly taneční choreografie tím nejtěžším z celého muzikálu.

Herci tak divákům předvedli parádní travesti show, kterou završili vystoupením v maškarních žlutých šatech.

VIDEO: Míra Nosek prozradil, kolik herci dostávají za reklamy!

Video
délka: 02:29.68

Hvězda Vyprávěj Míra Nosek: Prozradil, kolik herci dostávají za reklamy! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
105 fotografií