Krásky do mostecké nemocnice přijely předat šek v hodnotě 76 274 korun, což byl výtěžek z finálového večera Miss Czech Republic. To je od nich velmi záslužné, ale aby každý viděl, že jsou Miss, tak přišly i s korunkami na hlavách a v šerpách, navlečených přes sterilní pláště, které musí mít každý návštěvník nemocničních oddělení.

To, že malým holčičkám na hlavy pokládaly korunky, by ještě nebylo tak hrozné, každá holčička chce být princezna, Ovšem když si kojence napojeného na přístroje fotily jako zvířátko v kleci, bylo to už příliš. Působilo to neeticky a neslušně!

„My jsme na rozdíl od jiných přinesly do té nemocnice peníze," bránila se ředitelka soutěže Taťána Makarenko. „Chápu, že se to někomu nelíbí, ale světové soutěže chtějí video, kde holky dělají charitu a chtějí to se šerpou a korunkou, tak kde ty záběry máme sbírat? Chceme přeci, aby měly ty holky šanci uspět na světových soutěžích. Navíc ty korunky jim přece nemohly ublížit," dodala Makarenko, která si neuvědomuje, že pád těžkých korunek by mohl poškodit i inkubátor, nebo poranit dítě.

I charita by se měla dělat především srdcem a pro účel pomoci, nikoliv kvůli zviditelnění a hájení vlastních zájmů...

VIDEO: Taťána Makarenko: Já jsem vždycky sexy! Kdo ji vidí nejčastěji nahou?

Video
délka: 02:27.27

Taťána Makarenko: Já jsem vždycky sexy! Kdo ji vidí nejčastěji nahou? David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
33 fotografií