„Porod proběhl bez problémů a v pohodě. Tomáš byl, stejně jako loni, u něj se mnou a oba společně jsme přivítali tři čtvrtě hodiny po půlnoci druhého března na svět Albertku, která vážila 3,09 kg a měřila 49 cm,“ pochlubila se Markéta Martiníková, která se v tomto roce stala dvojnásobnou maminkou, při odchodu z podolské porodnice. Přiznala také, že by se třetímu dítěti rozhodně nebránila – a to ze zcela praktických důvodů.

„Doma tedy budeme tři holky v chalupě, takže kluk, nebo kluci, aby se posílila mužská role v domácnosti, budou určitě vítáni. A kdyby to byla holčička? Proč ne? Na pohlaví přece vůbec nezáleží. Manžel je ze dvou dětí, já ze tří, a velká rodina je to, co si přejeme a chceme,“ dodala krásná blondýnka, kterou si k nemocnici přišel s velkým pugétem vyzvednout manžel, právník Tomáš, se starší dcerkou Luisou v náručí.

Přesto, že se nyní bude muset Martiníková doma jaksepatří ohánět, rozhodně si nějakou poklidnou mateřskou dovolenou dopřát nehodlá – chce se totiž ihned vrhnout do pracovního procesu. Už koncem března by se chtěla zapojit do natáčení filmu Špindl II, a od konce dubna se dokonce plánuje vrátit na prkna divadel Broadway a Kalich.

A co děti? S těmi by jí měl pomoct manžel Tomáš. „Kromě kojení budu Markétce s chutí ve všem nápomocen. Zvládám všechny práce kolem mrňousků, takže žádný problém,“ dušoval se hrdý dvojnásobný tatínek.

VIDEO: Tahle kráska dělá křoví v Divadle Broadway! Je na čase ji poznat

Video
délka: 02:25.41

Tahle kráska dělá křoví v Divadle Broadway! Je na čase ji poznat Andrii Konontsev

Fotogalerie
24 fotografií