Janis Sidovský přišel na Anděly elegantně oblečený, a to samé dodržel i jeho doprovod, kamarád David. Oba měli skvěle padnoucí obleky a bílé košile. Samozřejmostí pro ně byly i čisté boty, což většina považuje za zbytečnost.

Druhou připomínkou je spíš povzdech, že někteří účinkující a hosté v publiku neměli nejspíš to štěstí, aby vyrůstali v prostředí, kde bylo běžné se při slavnostních okamžicích slušně a čistě obléknout. I když je to lepší než před léty, stále ještě si někteří svátek populární hudby pletou s hospůdkou páté cenové skupiny,“ napsal na sociální síť. Tou první připomínkou naopak byly děkovné řeči vítězů a proslovy předávajících.

„Vlastně jedinou připomínkou, že se nacházíme v Česku, byly řeči předávajících. Až na Pokáče, Martu Jandovou a Jana Muchowa docházelo k neobratnému moralizování, šroubovanému self-promotion a marným pokusům o vtipnost,“ netají se Janis, který kritizoval, ale i pochválil.

„Světla, zvuk a především grafika projekcí měly mezinárodní úroveň. Chválím profesionální produkci večera včetně informovaných hostesek, to jsou detaily, které akci zvedají o několik pater nad ostatními. Takže gratulace i organizátorům, dobrá práce!“

VIDEO: Manželé Vítek a Sidovský: Prozradili, kdo z nich je doma šéf!

Video
délka: 02:01.00

Manželé Vítek a Sidovský: Prozradili, kdo z nich je doma šéf! David Turek, Lukáš Červený, Jaroslav Bouda

Fotogalerie
116 fotografií